Öne Çıkanlar horoz dövüşü paulownia ağacı fidanı tarım özel sektör teşvikleri Gıda

Bu haber kez okundu.

Hayvanat bahçesindeki canlılar elektrikli ısıtıcıyla korunuyor
Konya’nın merkez Karatay ilçesinde bulunan hayvanat bahçesine, hayvanları kış soğuğundan korumak için infrared türü ısıtıcılar takıldı. Bahçede 76 türde 500 civarında hayvan barınıyor.

        Yurdun büyük bölümünde etkisini gösteren kara kış, insanları olduğu kadar hayvanları da etkiliyor. Konya’nın merkez Karatay ilçesinde belediyeye ait hayvanat bahçesindeki hayvanları soğuktan korumak için yeni bir uygulama başlatıldı. Özellikle kış uykusuna yatan yılan ve ayıların bulunduğu bölümlerde kalorifer ve infrared türü ısıtıcılar devreye sokuldu. Hayvanat bahçesine ayrıca 500 civarındaki hayvanın vücut ısılarının ölçümü için cihazlar yerleştirildi. Belediye yetkilileri, kurt, çakal, kaplan, ayı, yaban koyunları, kuş türleri ve piton gibi 500 civarındaki hayvanın rahat bir kış geçirmesi için her türlü önlemi aldıklarını kaydetti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,