Öne Çıkanlar tarım fakıbaba eğitim kapanış fiyatı jakaranda fidanı

Bu haber kez okundu.

Hırsızlar 20 bin TL’lik kayısı çaldı
Malatya’da bir işyerine asma kilitleri kırarak giren hırsızlar, 20 bin TL değerindeki kuru kayısıyı çaldı.

    Malatya’da Mart ayı sonunda gerçekleşen zirai don nedeniyle kayısı üretiminin yüzde 95 oranında zarar görmesi üzerine fiyatı artan kayısı hırsızların ilgi odağı oldu. Turgut Özal Bulvarı’ndaki Reşat Şahin’e ait işyerine asma kilitleri demir makasıyla keserek giren hırsızlar yaklaşık 20 bin TL değerindeki 1 ton kuru kayısıyı alarak kayıplara karıştı.

    Reşat Şahin, köyde olduğu sırada komşusunun uyarısıyla hırsızlıktan haberdar olduğunu belirtti. İşyerine geldiğinde kepeklerin yarıya kadar açık olduğunu anlatan Şahin, dükkanındaki en kaliteli üründen 1 ton çalındığını tespit ettiklerini bildirdi. Şahin, şöyle devam etti: "Dükkânın önüne geldiğinde asma kilitlerini demir kesme makasıyla kırılarak dükkânın camını kırarak içeriye girip 20 bin liraya yakın kayısımı alıp götürmüşler. Dükkâna girenleri görenler var 2 defa girmişler. Alarm çalmış komşum geldiğinde kimseyi görememiş oradan ayrılmış. İçeri girip alarmı susturmuş kepengi indirip el arabasına yükleyip götürmüşler. Çevredeki güvenlik kameralarını da inceledik. Görüntülerde el arabalı bir kişinin önce boş geçtiği, sonra da arabayı dolu götürerek buradan uzaklaştığını gördük. Ben 20 yıldır esnafım burada pazardaki herkesi tanırım ama bu arabacıyı daha önce hiç görmedim. Emniyet görevlileri, kamera görüntüsü olmasına rağmen aradan bir haftadan fazla geçmesine karşın hala kimseyi yakalamadı"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı