Öne Çıkanlar Gıda makam aracı chicago borsası kapanış fiyatı özel sektör teşvikleri

Bu haber kez okundu.

İlk kurbanlıklar İstanbul’a giriş yaptı
İlk kurbanlıklar gece yarısından itibaren İstanbul’a giriş yaptı. Kurbanlık hayvanlar satış alanlarındaki yerlerini alarak alıcılarını beklemeye başladı. Satıcalar, kurban fiyatlarının geçen yıla göre çok fazla değişiklik göstermediğini kaydetti.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala ilk kurbanlıklar da gece yarısından itibaren İstanbul’a giriş yaptı. Anadolu’dan kamyonlara yüklenen kurbanlık büyükbaş hayvanlar İstanbul’a girişlerinde Çamlıca Gişeleri’nde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevlileri tarafından kontrolden geçirildi. Belgeleri kontrol edilen ve eksiği bulunmayan hayvanların geçişine izin verildi. Kurban satıcıları daha sonra kurban satış alanlarına gelerek kurbanlıkları kamyonlardan indirdi.

Satış alanındaki yerlerini alan kurbanlıklar alıcılarını beklemeye başladı. Fiyatların geçen yıla göre çok fazla değişiklik göstermediğini belirten satıcılar, her bütçeye göre hayvanlarının bulunduğunu dile getirdi. Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri de kurban satış alanlarında önlem alarak kontrollerini sürdürdü.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı