Öne Çıkanlar hünnap fidanı teknoloji konferans çiftçi su taşkını

Bu haber kez okundu.

Kapadokya’da sonbahar güzelliği
Dört mevsimin güzelliklerinin en güzel şekilde izlenebildiği Kapadokya Bölgesi, bu günlerde meyve ağaçlarının sararan yaprakları ile peribacalarının bütünleştiği farklı bir sonbahar güzelliği sergiliyor.

Dünyanın en ilginç yer oluşumlarından biri olarak bilinen peribacaları ile onların içlerine oyulu dinsel ve evsel mekanlar kültür turizmi çerçevesinde değerlendiriliyor. Nevşehir'in Kapadokya Bölgesi, ayrıca vadi içlerinde kimi kızıla bürünen ve çoğunluğu ise altın sarısına dönüşen meyve ağaçlarının yaprakları ile de fantastik bir görünüm ortaya koyuyor. Turistler, yaprakları sararan ağaçlar, peribacaları, sonbahar güneşi ve mavi gökyüzünün birlikte sergilediği bu büyülü atmosferi fotoğraf makineleri ile fotoğraflayarak güzel bir gezi hatırasına dönüştürüyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,