Öne Çıkanlar gmh çiftçi saksıda limon yetiştiriciliği e-fidancim mustafa kemal atatürk

Bu haber kez okundu.

Karnelerini hastanede aldılar
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi ve eğitim gören 28 öğrenci, karnelerini hastanede Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nun elinden aldı.

Hastaneye gelen Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve başhekim Prof. Dr. N. Zafer Cantürk karşıladı. Güzeloğlu, Onkoloji ve Hemotoloji servislerinde tedavi gören 28 öğrenciye karnelerini ve hediyelerini verdi, 'geçmiş olsun' dileklerini iletti.

Vali Güzeloğu, karne dağıtımından sonra gazetecilere şu açıklamayı yaptı: "Onkoloji kliniğinde tedavi gören ve eğitim alan 28 çocuğumuz var. Onların hayata tutunmaları, eğitimlerinin aksamaması ve inşallah tedavileri sonrası sağlıklarına kavuşarak derslerinden ve arkadaşlarından geri kalmaması adına uyguladığımız çok önemli bir projedir. Bunu ben çok önemsiyorum. Bu anlamda öğretmenlerimiz çok gayretli ve fedakarca katkı sağlıyorlar. Onları unutmadığımızı bugün bu karneleri vererek hatırlatmak istedik."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,