Öne Çıkanlar trakya eğitim tarım özel sektör teşvikleri ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

Kız ve erkek öğrencilerin biber gazlı kavgası üniversiteyi karıştırdı
Gazi Üniversitesi’nde okuyan kızlar ile erkek öğrencilerin tutuştuğu kavga İletişim Fakültesi’ni karıştırdı. Kızlar kavga esnasında yanlarında getirdikleri biber gazını erkeklerin üzerine sıktı.

Kız öğrencilerden oluşan bir kalabalık öğle vakti; geçen hafta üniversitede karşıt görüşlüler arasında çıktığı belirtilen kavgaya tepki için İletişim Fakültesi bahçesinde basın açıklaması yapmak istedi. Bu esnada daha önce kavga ettikleri erkek öğrenci grubu açıklama yapılmasını engellemek için kızlara tartışmaya başladı. Kızlardan oluşan grup, yanlarında getirdikleri biber gazını erkeklerin üzerine püskürttü. Ortalık biranda karışınca ilk müdahaleyi fakültede grevli güvenlik görevlileri yaptı. Kavga yatışmayınca olay yerine çevik kuvvet polisleri çağrıldı.

Bu kez polisler de kızlar ile erkek öğrencilerin kavgasını ayırmakta zorlandı. Polisler kavga edenleri biber gazı sıkarak dağıtmaya çalıştı.

Gruplar güçlükle birbirlerinden ayrılabildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi