Öne Çıkanlar meyve ağacı budama teknoloji jakaranda fidanı aa kapanış fiyatı

Bu haber kez okundu.

Kovandan kaçan oğul arılar caddeye indi
Yozgat'ta kovanlarından kaçan bal arıları cadde üzerindeki çöp kutusuna konarak vatandaşları tedirgin etti.

Kraliçe arıyı takip eden oğul arılar şehrin en işlek caddesi olan Sarraflar Caddesi'nde bir çöp kotusunda toplandı. Arıları gören bazı vatandaşlar korkmadan arılara yaklaşırken bazıları ise uzağından geçmeyi tercih etti. O an cadde üzerinden tesadüfen geçen Abdullah Çakır isimli arıcı arıları toplayıp yeniden kovana götürmek için karton kutuya koyarak evinin yolunu tuttu.

Arıcı Abdullah Çakır, "Arıcı arkadaşın bir tanesi oğul kaçırmış. Hayvanlar da bu civarda ağaç bulamadığı için buraya gelmiş, çöp kutusuna konmuş. Biz de kraliçe arıyı aldık, kutuya koyduk. Bir miktar kaldı ama bu arıların buraya toplanmalarının sebebi kraliçe arılar. Kokusunu aldığı için toplanmışlardır. Kraliçe arının kokusu kaybolduğu zaman bunlar tekrar geldikleri kovanlarına döner." dedi. Arıların zararsız olduğunu anlatan Çakır, "Arılar oğul arı olduğu için vatandaşlara zarar vermez. Fakat alerjisi olan insanlara belki zarar verebilir." diye konuştu.

Bir vatandaş ise arıların üzerine bir tas su dökülmesinin arılara zarar vermeyeceğini belirterek, arıların su döküldükten sonra çöp kutusu üzerinden gideceklerini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı