Öne Çıkanlar lavanta trakya Gıda özel sektör teşvikleri tarım

Bu haber kez okundu.

Kozanlı muhtarlara hizmet binası yapılıyor
Kozan Belediyesi, Varsaklar Mahallesi'nde muhtarlık binası yaptı. Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Şevki Paşa Parkı içerisinde inşa edilen bina, hizmet vermeye başladı.

Varsaklar Mahallesi Muhtarı Rüstem Enişte, bina sayesinde vatandaşa daha rahat hizmet verme imkanı bulduğunu ayrıca park içerinde yenileme ve peyzaj çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün bugüne kadar mahalle muhtarlarının sorunlarını çözmeye çalıştığını ifade eden Enişte, “Başkanımız sağ olsun, biz muhtarlara verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. Merkez mahalle muhtarlarımızın en büyük sorunu muhtarlık hizmet binasıydı. İnşallah yakın zamanda diğer muhtarlarımız da yerlerine kavuşacaktır.” diye konuştu.

Muhtarlar ile her 15 günde bir toplantı yaptıklarını ifade eden Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, “Göreve geldiğimizde 'Kozan’da parkı olmayan mahalle, hizmet binası olmayan muhtar kalmayacak' demiştik. Muhtarlarımızın vatandaşlarımıza daha kolay hizmet ulaştırması noktasında en büyük eksiklik olan hizmet binası yapımının ilkini Varsaklar Mahallesi'nde tamamladık. Belediye olarak muhtarlarımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Ayrıca ekiplerimiz yeni projelendirdiğimiz Ersan Arıkan Parkı'nın tamamlanması için aralıksız çalışıyor. Tamamlandığında bu parkımızda da bir muhtarlık binasını hizmete açacağız.” dedi.

Vasraklar Mahalle Muhtarlığı hizmet binasında, muhtar odası, çay ocağı, bay-bayan ve özürlü tuvaletleri yer alıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi