Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi oya ağacı fidanı çit mazı yetiştiriciliği makam aracı

Bu haber kez okundu.

MBA mezunları açılışta buluştu
Antalya International University (AIU), Master of Business Administration (MBA) programı yeni akademik yılının açılışı ve 2013 dönemi mezunları diploma takdim töreni, MarkAntalya Plaza’daki AIU Downtown Campus’te yapıldı.

    Törende konuşan AIU MBA Programı Akademik Direktörü Doç. Dr. Mesut Akdere, 3 nesil MBA öğrencilerini bir arada görmekten mutluluk duyduğunu söyledi. MBA programının vizyonunu ‘geleceğin lider yöneticilerini yetiştirmek’ olarak tanımlayan Doç. Dr. Akdere, bu vizyonu hepsi Amerika doktoralı, alanlarında başarılı bir akademik kadro ile gerçekleştirmeye çalıştıklarını belirtti. Hedeflerinin başarılı ve etkili yöneticileri Türk iş dünyasına sunmak olduğunu ifade eden Doç. Dr. Akdere, "İleride dünyanın farklı bir ülkesine gitmek isterseniz bu noktada da MBA programının size sağladığı yetkinlikler, dünyanın birçok şirketinde başarılı olmanız için yeterli olacaktır." dedi.

    MBA programı öğrenci sayısı hakkında bilgi veren Doç. Dr. Akdere, 81 öğrencisin mezun olarak diploma aldığını, devam eden 76 öğrencinin ve yeni başlayan 65 öğrenciyle toplam öğrenci sayısının 222’ye ulaştığını kaydetti. 2 yıldan az bir sürede bu kadar çok öğrenciye ulaştıklarını ifade eden Akdere, "Çok kısa sürede bu kadar çok öğrenciyle buluşmak AIU MBA Programı’nın akademik kalitesinin Antalya ve çevre illerde gördüğü büyük ilginin önemli bir göstergesidir." diye konuştu.

    MBA Mezunlar Derneği Başkanı Savaş Şan, eğitimin kendilerine çok şey katmasının yanı sıra, burada adeta bir aile olduklarına ve bu bağı devam ettireceklerine vurgu yaptı.

    AIU MBA Programı Öğrencileri tarafından belirlenen ‘Eğitimde Mükemmellik Ödülü’nü bu yıl Doç. Dr. Mesut Akdere almaya hak kazandı. Akdere’ye ödülü Genel Sekreter Dr. Sedat Göçen tarafından takdim edildi.

    Dönem birincisi Bekir Arlı özel ödüle layık görüldü. AIU MBA Programı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Işılay Talay Değirmenci, Yrd. Doç. Dr. Hadi Yektaş ve Yrd. Doç. Dr. Veysel Avşar’a Üstün Akademik Katkı Ödülleri, Sosyal Bilimler Enstitüsü Sekreteri Fatma Varol’a ve AIU MBA Programı Yetkili Koordinatörü Sinan Büyükata’ya Üstün Hizmet Ödülleri, Akademik Direktör Doç. Dr. Mesut Akdere tarafından takdim edildi.

    MBA programı yeni akademik yılının açılışı ve 2013 dönemi mezunları diploma törenine mezun öğrencilerin yanı sıra devam eden ve yeni kayıt yaptıran öğrenci ve aileleri katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,