Öne Çıkanlar e-fidancim Veysel eroğlu besi sığırı yetiştiriciliği rusya domates ithalatı ilaçlama uyarısı

Bu haber kez okundu.

Muğla Valisi Çiçek: Gençlere evliliğin kutsallığı anlatılmalı
Muğla Valisi Amir Çiçek, İl Müftüsü Abdurrahman Koçak'ı ziyaret ederek, kurumun işleyişi hakkında brifing aldı. Ziyarette konuşan Vali Çiçek, "Hep insan üzerinde duruyoruz. Hepimizin görevi insanla ilgili. İnsanı her yönüyle yetiştirmemiz lazım. Evlatlarımız vatana ve millete yararlı birer insan olması için yetiştirilirken kişilerin eksik kaldığı konuları biz tamamlamalıyız. Vatandaşlarımıza vermemiz gereken dini bilgilerin yanısıra sosyal ilişkilerin geliştirilmesine yönelik çalışmalar da yapmamız lazım. Bu konuda gayretli çalışacağınıza inanıyorum." dedi.

Muğla'nın boşanmada Türkiye sıralamasında üçüncü olmasının çok üzücü olduğunu söyleyen Çiçek, "Demek ki bu konuda eksiğimiz var. Gençlerimize evlilik müessesesini kurarken sorumluluk verememişiz. Evliliğin kutsal olduğu, o evlilikten vatana, millete, çevreye yararlı nesillerin yetişeceği konusunu anlatmada yetersiz kalmışız. Bu eksiğimizi gidermek için çalışmalarımızı yoğunlaştırmalıyız. Evleneceklere, evli olanlara mümkün mertebe ulaşalım ve evliliğin kutsallığını anlatalım. Bu şekilde aile birliğini sağlamış oluruz. Alanında otorite olan kişileri getirelim, ailelerle buluşturalım ve belli konularda ailelere konferans verilmesini sağlayalım. Yaptığınız bütün çalışmaları projelendirin." şeklinde konuştu.

Daha sonra İl Müftüsü Koçak, Vali Çiçek'e müftülük hakkında bilgi verdi. Toplantıda Müftülük'ten sorumlu Vali Yardımcısı Sebahattin Kapucu ve şube müdürleri de hazır bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,