Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi eğitim mikado kayısı ığdır pamuğu

Bu haber kez okundu.

Müsteşarı Aslan: Bursa’da ki potansiyeli BTÜ harekete geçirecektir
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, Bursa Teknik Üniversitesi’nin (BTÜ) şehir ve bölge için önemli bir kazanım olduğunun belirterek, “Bursa, sanayi açısından önemli bir cazibe merkezi. Bölgede çok önemli potansiyel bulunuyor. Bunun harekete geçirilmesi elbette Bursa Teknik Üniversitesi ile olacaktır.” dedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, Bursa Teknik Üniversitesi’ni (BTÜ) ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Arif Karademir ile görüştü. BTÜ’nün yeni Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir’i tebrik eden Müsteşar Aslan, üniversitenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bursa Teknik Üniversitesi’nin Bursa ve bölge için önemli bir kazanım olduğunun altını çizen Aslan, “Bursa, sanayi açısından önemli bir cazibe merkezidir ve bu bölgede çok önemli potansiyel bulunuyor. Bunun harekete geçirilmesi elbette Bursa Teknik Üniversitesi ile olacaktır” dedi.

Rektör Prof. Dr. Arif Karademir de ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirirken, “Üniversitemizin Kestel’de kurulacak kampüs alanı ile ilgili kamulaştırma çalışmaları hızla devam ediyor. Bu aşamada yeni kampüsümüzün projelendirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bunlar tamamlandığında en kısa sürede inşaat çalışmalarına başlayacağız. Bu süre zarfında bir taraftan akademisyen ve öğrenci sayımızı arttırırken, diğer yandan da bölgenin ve bilhassa sanayinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek çalışmalar gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi