Öne Çıkanlar trakya tarım e-fidancim fakıbaba eğitim

Bu haber kez okundu.

Olay çıkarmak isteyenlere ağabeyden sert tepki
Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen Ali İsmail Korkmaz davasını izlemeye gelen kalabalık gruptan bazıları adliye önünde olay çıkarmaya çalıştı. Polis bariyerlerine tekme atan ve yıkmaya çalışan birkaç kişiye Ali İsmail Korkmaz’ın avukat ağabeyi Gürkan Korkmaz’ın tepkisi sert oldu. Gürkan Korkmaz, "Sen ne yapıyorsun? Kimsin?" diye bağırması üzerine birkaç kişilik grup, eylemden vazgeçti.

Kayseri Adliyesi önünde sabah saatlerinde yaklaşık 200 kişilik grup, Ali İsmail Korkmaz davasını takip için geldi. Aileye destek olan grup, duruşmanın görüldüğü saatlerde attıkları sloganlarla destek verdi. Duruşma bitiminde ise Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz, baba Şahap Korkmaz ve ağabey avukat Gürkan Korkmaz kalabalık grubun yanına geldi. Desteklerinden dolayı teşekkür eden aile fertleri, burada açıklama yaptı. Anne ve baba, duruşmanın 21 Ocak tarihine ertelendiğini ve o tarihteki duruşmada sanıkların en ağır cezayı alacaklarına inandıklarını söyledi. Ağabey Gürkan Korkmaz ise duruşma salonunda yaşananları grupla paylaştı ve kendilerine destek oldukları için teşekkür etti.

Daha sonra grubun içinden ayrılan aile fertleri, bariyerlerin diğer tarafından araçlarına doğru ilerledi. Bu sırada slogan atmaya devam eden grup içerisinden birkaç kişi polis bariyerlerini tekmelemeye başladı. Bariyerleri tekmelerle ileri doğru iten birkaç kişilik gruba ağabey Gürkan Korkmaz hemen tepki gösterdi. Polis bariyerini tutan Gürkan Korkmaz, tekme atanlara, "Sen kimsin? Ne yapmaya çalışıyorsun? Haklı davamızda haksız mı çıkalım? Biz haklı davamızın peşindeyiz" diyerek tepki gösterdi. Daha sonra gruptaki diğer kişilerin de tepki göstermesi üzerine olay büyümeden engellendi. Grup daha sonra otobüslere binerek olay ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi