Öne Çıkanlar meyve ağacı budama teknoloji Gıda jakaranda fidanı kapanış fiyatı

Bu haber kez okundu.

Portakal Çiçeği Karnavalı'na sevdiklerini video mesajlarıyla davet ediyorlar
Bu yıl 1-15 Nisan tarihleri arasında üçüncüsü gerçekleştirilecek Portakal Çiçeği Karnavalı için video mesajlarıyla yollanan davetler sosyal medyada sürekli artıyor.

Hazırlıkların sürdüğü karnaval için, çekilen video mesajlarıyla herkes sevdiklerini Adana’ya davet edebilecek. İsteyenler, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medyanın etkin kullanıldığı mecralara 'Bu yıl 4 Nisan’da Adana Portakal Çiçeği Karnavalı’nda buluşalım' diyerek görüntülü davet mesajlarıyla, karnavalın çok daha coşkulu kutlanmasına katkıda bulunabilecek.

Türkiye’nin ilk karnavalı olan ve düzenlendiği tarihlerde Adana’nın havasını değiştiren Portakal Çiçeği Karnavalının süresi etkinlik yapmak isteyen kişi ve grupların yoğun ilgisi nedeniyle 2 haftaya çıkarıldı. 3. Portakal Çiçeği Karnavalı, bu yıl 1-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Portakal Çiçeği Karnavalı, düzenlendiği ilk iki yılda Adana’da büyük coşku ile karşılanmış ve etkinlikleri on binlerce kişi yerinde izlemişti. 1 Nisan 2015 tarihinde başlayacak karnavalda yine çok sayıda kültürel ve sanatsal etkinlik yer alıyor. 4 Nisan’daki kortej yürüyüşüne 50 binden fazla kişinin katılması bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı