Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi eğitim mikado kayısı ığdır pamuğu

Bu haber kez okundu.

Siyasetçilerin yumurta korkusu boş çıktı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Beykent Üniversitesi’nde gerçekleşen gençlik toplantısına katıldı. İki siyasetçi de konuşmalarında öğrencilerin yumurta atma konusuna değindi. Öğrencilere yumurtaları hazırlayın geliyorum diyen Kılıçdaroğlu, "Gençler geldiler dediler ki, ‘Sayın Genel Başkan biz bir toplantı yapmak istiyoruz, gelecek misiniz?’ olur dedim, siz yumurtaları hazırlarsanız söz ben de geleceğim." dedi. Çeşitli üniversitelerde yaptığı konuşmalarda kafasına yumurta atıldığını belirten Kuzu ise “Zaman zaman yumurta attılar kafamıza ses çıkarmadık. Siyasal bilgiler fakültesinde 10 dakikada 120 yumurta attılar kafamıza." ifadelerini kullandı. Ancak, gençlik toplantısında yumurta atılmaması siyasetçilerin korkusunu boşa çıkardı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, Beykent Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi’nde gerçekleşen, ‘Genç Sosyal Bilimciler Platformu 2. Ulusal Gençlik’ etkinliğine katıldı. Öğrencilerin kendisini davet ederken aralarında geçen konuşmaları aktaran Kılıçdaroğlu, “Bir siyasetçinin üniversitede bulunması çok önemli. Gençler geldiler dediler ki, ‘Sayın Genel Başkan biz bir toplantı yapmak istiyoruz, gelecek misiniz?’ olur dedim, siz yumurtaları hazırlarsanız söz ben de geleceğim. Bir üniversitenin çatısı altındayız. Burada yapacağımız konuşma geleceğe ufuk açan bir konuşma olmalı.” diye konuştu.

Daha önce yumurta tecrübelerinden bahseden Burhan Kuzu ise, konferans vermek için çok üniversiteye gittiğini söyledi. Kuzu, “Zaman zaman yumurta attılar kafamıza ses çıkarmadık. Siyasal bilgiler fakültesinde 10 dakikada 120 yumurta attılar kafamıza. Süheyl Batum’la beraberdik. İki anayasa profesörü. Kamu yönetimi bölümü. İsterdik ki mesela o çocuklar bizi soru yağmuruna tutsalardı yumurta yerine. Doğrusunu yapmış olurlardı. Süheyl konuşmadan gitti. Biz de yumurta yiyerek gittik. 10 dakikada 120 yumurta atmışlar. Ali dayının çiftliği gibi sürekli geliyor. Ben o çocuklardan davacı olmadım ama bu yaptıklarının doğru olduğu anlamına gelmez. Bu çocuklar kaymakam çıkacak, vali olacak. Düşünebiliyor musunuz işin vahametini. Bunlar olmamalı. Tahammül istiyor bu iş. Farklı görüşlere açık olmamız lazım.” ifadelerini kullandı.

Siyasetçilerin konuşmacı olarak katılığı gençlik programı herhangi bir protesto olmadan sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi