Öne Çıkanlar anadolu ajansı Gıda tarım küçükbaş hayvan hibe sahte yağ

Bu haber kez okundu.

Tarım'da Yemen, Ekvador ve Nikaragua Anlaşmalar Yapıldı

Milletlerarası anlaşmalar
ANKARA (AA) - Türkiye'nin Yemen, Ekvador ve Nikaragua ile ayrı ayrı imzaladığı milletlerarası anlaşmalar onaylanarak Resmi Gazete'de yayımlandı.
Türkiye ile Yemen arasında imzalanan "Gümrük Konularında İşbirliği ile Karşılıklı Yardım Anlaşması", gümrük mevzuatına karşı işlenen suçların önlenmesi, ithalat ve ihracat vergi tahsilatının sağlanması, tarihi, kültürel veya arkeolojik değer taşıyan sanat eserlerinin yasa dışı ticaretiyle ilgili bilgileri karşılıklı paylaşma amacı taşıyor.
Başkent Ankara'da 15 Mart 2012'de Türkiye ile Ekvador arasında imzalanan "Çevre Alanında Mutabakat Zaptına"na göre, iki ülke arasında deniz ve kıyı kirliliğiyle mücadele, entegre atık yöntemi ve iklim değişikliği gibi birçok alanda iş birliği yapılacak.
Türkiye ile Nikaragua arasında 13 Şubat 2015'te Guatemala'da imzalanan "Türkiye Cumhuriyeti ile Nikaragua Cumhuriyeti Hükümeti arasında Ticaret ve Ekonomik İşbirliği Anlaşması"na göre, iki ülke tarım, hayvancılığın geliştirilmesi, balıkçılık, turizm, bilim-teknoloji ve sağlık alanlarında iş birliği yapmayı hedefliyor.

Anadolu Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,