Öne Çıkanlar Gıda makam aracı eğitim özel sektör teşvikleri trakya

Bu haber kez okundu.

Tarımsal Projeler Müdürü 5 bin 642 metrelik zirveye tırmandı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarım Daire Başkanlığı Tarımsal Projeler Müdürü Ertuğrul Tugay, büyük bir başarıya imza attı. Dağcılık sporuyla ilgilenen ve daha önce çok sayıda tırmanış yapan Tugay, Avrupa’nın en yüksek zirvesine tırmanma hayalini gerçekleştirdi.

Avrupa’nın ve Kafkas Dağları’nın en yüksek doruğu olarak bilinen, Rusya sınırlarındaki Elbrus Dağı’nın 5 bin 642 metre yüksekliğindeki Batı Zirvesi’ne tırmanmak için dağcı arkadaşları Yıldırım Seçmen, Güçlü Özen ve İbrahim Akçay ile birlikte aylar önce hazırlıklara başlayan Tugay, 10 gün süren zorlu tırmanışın ardından eksi 52 derece soğuk zirveye ulaştı. Dağcı bürokrat, Avrupa’nın en yüksek doruğuna Türk bayrağı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi flaması dikti. Uzun süredir hayalini kurduğu tırmanışı başarıyla tamamladığını belirten Ertuğrul Tugay, İzmir’in adını Avrupa’nın zirvesine taşıdığı için mutlu olduğunu söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı