Öne Çıkanlar tarım Gıda dap desteği teknoloji Domuz vebası

Bu haber kez okundu.

Türk Gıda Kodeksi etiketleme bilgilendirme toplantısı

Türk Gıda Kodeksi etiketleme bilgilendirme toplantısı
KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce Türk Gıda Kodeksi (TGK) etiketleme ve tüketicileri bilgilendirme yönetmeliği hakkında toplantı düzenlendi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya, Gıda ve Yem Şube Müdürü Taner Akcakya, Gıda Mühendisi Tancu Şahin ile kontrol görevlileri katıldı.
Akcakya, burada yaptığı konuşmada, kontrol görevlilerinin yönetmeliğe göre kontrol çalışmalarını gerçekleştirmesini söyledi.
Tüketicilerin ürünler hakkında doğru bilgilendirilmesi gerektiğini belirten Akcakya, bu konuda kontrollerin daha hassas bir şekilde gerçekleştirilerek, özen gösterileceğini kaydetti.
Gıda Mühendisi Tancu Şahin de yönetmelik hakkında bilgiler verdi.
________________________________________

Anadolu Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,