Öne Çıkanlar tarım Gıda teknoloji Domuz vebası dap desteği

Bu haber kez okundu.

Uşak tarım fuarına hazırlanıyor

Uşak tarım fuarına hazırlanıyor

UŞAK (AA) - Uşak'ta bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı'nın 24 Ağustos'ta kapılarını ziyaretçilere açacağı belirtildi.

Fuarı organize eden şirketin Genel Müdürü Gül Ceylan yaptığı açıklamada, çiftlik ekipmanları ve teknolojileri, genetik alandaki son yenilikler, yem sektöründeki gelişmelerin görücüye çıkacağı fuarın, Kemalöz Mahallesi Çok Amaçlı Fuar Alanı'nda 146 firmanın katılımıyla başlayacağını belirtti.

Fuarla ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığı aktaran Ceylan, şunları kaydetti:

"Kalkınmanın yolu tüm alanlarda büyümeden geçer. Bu fuarı gelip gören, katılan herkes kazançlı çıkacak. Önlerinde yeni bir ufuk açılacak. Uşak'a komşu olan Afyon, Aydın, Denizli ve Kütahya'dan yoğun katılım bekliyoruz. Uşak, tarım ve hayvancılıkta arzu ettiği sıçramayı gerçekleştirme imkanına kavuştu. Fuar ile ikili ilişkiler güçlenecek, ticaret artacak, bilgiyi paylaşma çoğalacak. Bunların olduğu yerde geriye gitme sona ermiş demektir. Uşak tarım ve hayvancılıkta önder kentlerimizden biri olacak"

Anadolu Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,