Öne Çıkanlar can erik hasadı ayçiçeği zararlıları tarım ve orman bakanlığı özel sektör teşvikleri üretim

Bu haber kez okundu.

Yalçın Akdoğan: Vatandaşlarımız meşru siyaset kurumunun ne dediğine baksınlar
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, PKK yöneticilerinden Murat Karayılan’ın Nisan’da yapılması beklenen PKK kongresine Abdullah Öcalan’ın katılacağı yönündeki açıklamalarını, "Onun bunun ne dediğinin önemi yok. Bizim ne dediğimizin önemi var. Burada vatandaşlarımız hükümeti takip etsinler meşru siyaset kurumunun ne dediğine baksınlar." ifadeleriyle değerlendirdi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Şanlıurfa’ya geldi. Geceyi kentte geçiren Akdoğan, bu sabah Şanlıurfa Valiliği'ni ziyaret etti. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akdoğan, 6-7 Ekim olayları ile çözüm sürecinin türbülansa girdiğini ancak sonradan toparlandığını ifade etti.
Akdoğan, PKK yöneticilerinden Murat Karayılan’ın son açıklamaları hakkında da konuştu. Nisan 2015’te PKK genel kongresinin toplanacağını ve bu kongreye Abdullah Öcalan’ın da katılacağını söyleyen PKK’nın Kandil’deki yöneticilerinden Murat Karayılan’ın sözlerinin hatırlatıldığı Akdoğan, şu ifadelere yer verdi: "Arkadaşlar onun bunun ne dediğinin önemi yok. Bizim ne dediğimizin önemi var. Sağdan soldan yapılan her açıklamayı muhatap alarak cevap vermek te doğru değil. Burada vatandaşlarımız hükümeti takip etsinler meşru siyaset kurumunun ne dediğine baksınlar. Zaman zaman günü kavrayamayan, yakalayamayan, zamanı anlamayan bir takım açıklamalar yapılabiliyor.”

Açıklamaların ardından Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Yalçın Akdoğan’a Şanlıurfalı bir ressamın resmettiği bir cami tablosu hediye etti.
Akdoğan, daha sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi