Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi eğitim mehmet aydın dr ahu pakdemirli

Bu haber kez okundu.

Yaşlı kadının 9 ineği çalındı
Ardahan’ın Çıldır İlçesinin Sabaholdu Köyünde 74 yaşındaki Senem Kaya’nın ahırında bulunan 9 ineği çalındı.

Eşini 20 yıl önce kaybeden Senem Kaya, çocukları hasta olduğu için çalışamadığını, evini 9 ineğin sütünü satarak geçindirdiğini belirterek, 'Hayatta tutunduğum dalı kestiler' dedi.

Yaşadığı mağduriyeti anlatan Senem Nine, yaklaşan kış öncesi ne yapacağını şaşırdığını dile getirdi. Kaya, “Ailemizin direği benim, çocuklarım hasta oldukları için çalışamıyor. 9 ineğimin sütü ne ise kazancım da odur. Bir gece gelmişler ve inekleri alıp kaçmışlar. İneklerimi kimin çaldığını çok iyi biliyorum. Lütfen geri getirsinler. 74 yaşındayım bu saatten sonra mahkeme kapılarında dolaşamam. Bir ayağım çukurda. Dünya malı Dünya’da kalır. Bu ineklerin hesabını mahkeme-i kübrada elbet alırım. Haramdan helal olur mu hiç. Sayın Valimden acilen yardım bekliyorum. Çay alacak param bile kalmadı. Bu yaştan sonra el aleme el açmak zoruma gidiyor. Ben dilenmek için konuşmuyorum. Sadece evimin geçim kaynağı olan ineklerimi geri istiyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,