Öne Çıkanlar tarım Adilcevaz besi sığırı yetiştiriciliği fındık fiyatları arttı chicago borsası

Bu haber kez okundu.

Zeytinyağı sabunundan sonra, şampuan, saç kremi ve kolonya da üretildi
Özellikle zeytin üretimi yapılan bölgelerde köylülerin ürettiği sabunlar, şehirlerde de gittikçe rağbet görmeye başladı. Üreticiler ise sabundan sonra zeytinyağı şampuanı, sıvı sabun, saç kremi ve kolonyayı piyasaya sürdü.

Kimyasal sabunların aksine doğal zeytinyağı sağlığı sunan sabunlar adeta kapış kapış ediliyor. Zeytinyağı sabunlarının büyük ilgi görmesi, üreticileri farklı ürünler üretmeye de sevk etti. Artık sabunların yanında, zeytinyağı şampuanı, sıvı sabun, saç kremi, kolonya gibi ürünlerde raflardaki yerini almaya başladı.

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Mirilya Zeytin ve Zeytinyağı Firması Sahibi Ali Demirhisar, zeytinyağından üretilen sabunların her geçen gün daha çok tanındığını ve satışların arttığını söyledi. Saç dökülmesi ve çeşitli cilt hastalıklarının yaygınlaştığı günümüzde zeytinyağı sabunlarının insanlara sağlık sunduğunu belirten Demirhisar, sabun dışında günlük hayatta kullanılan birçok ürünün artık zeytinyağından üretildiğini kaydetti. Zeytinyağından şampuan, saç kremi, kolonya gibi ürünler ürettikleri belirten Demirhisar, kolonya ve şampuanların yoğun talep gördüğünü ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi