Öne Çıkanlar aa tarım kapanış fiyatı muğlada yağmur tarım ve orman bakanlığı

Bu haber kez okundu.

Başkan Kamil Saraçoğlu: Şehrimizin gelişip büyümesi açısından Ticaret ve Sanayi Odasının önemi büyük

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret esnasında Serbest Bölgenin Kütahya’ya kazandırılması noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, KÜTSO ve faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na bilgiler verdi.

Kütahya’nın gelişmesi için işbirliği içerisinde çalışılması gerektiğini belirten Başkan Saraçoğlu, "Şehrimizin gelişip büyümesi açısından Ticaret ve Sanayi odasının önemi büyük. Bizde Kütahya Belediyesi olarak, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası ile iş birliği içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi. (EFE)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı