Öne Çıkanlar Üretici tarım çiftçi Ergene havzası eğitim

Bu haber kez okundu.

Çiftçi öğrencilerle deneyimlerini paylaştı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Prof. Dr. Abdülkadir Karahan Kütüphanesinde düzenlenen söyleşiye katılarak öğrencilerle deneyimlerini paylaştı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Prof. Dr. Abdülkadir Karahan kütüphanesinde düzenlenen söyleşiye katıldı. Öğrencilerle yakından ilgilenen Çiftçi, öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtladı.

Öğrencilik yıllarını anlatan Çiftçi, kendisinin de kütüphanede ders çalışarak okuduğunu, sabır ve azimle başarılı olduğunu anlatarak eğitime önem verdiklerini söyledi.

Gençlerin eğitimine önem verdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "İşinizi iyi yaparsanız, ne iş yaparsanız ve ne meslek seçerseniz başarılı olursunuz. Kentin ihtiyaçları bitmez, gelişen ve büyüyen bir şehirde yaşıyoruz. Genç bir nüfusu sahibiz, tarım ve turizm şehriyiz. Ben şehrimi ve şehrimde yaşayan insanları seviyorum. Şanlıurfa’daki doğal güzellikleri bir başka yerde bulamazsınız. Kentin gelişmesi için çaba harcıyoruz. Gençlerimiz için, spor alanları, göletler, yüzme havuzları yollar ve köprüler yapıyoruz. Bazı şeyler çok özgündür isteseniz de yapamazsınız. Ben diğer şehirlerin yaptıklarını yaparım ama özgün şeyleri yapamayız. Bir başka şehir, Balıklıgöl, Harran, Halfeti’yi ve Karacadağ’ı yapamaz ama biz Karacadağ’ı geliştirebiliriz. Şehir için yapılması gereken her şeyi yapıyoruz" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı