Öne Çıkanlar teknoloji Gıda biber yarışması çiftçi sel madurları

Bu haber kez okundu.

370 bin lirasını ve 55 büyükbaş hayvanı dolandırıcılara kaptırdı
Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde yaşayan Süleyman Çınkır isimli vatandaş, 370 bin lirasını ve 55 adet büyükbaş hayvanını dolandırıcılara kaptırdı. Çınkır, dolandırıldığını, günü gelen çeklerini ve senetlerini bankaya tahsil etmeye gittiğinde anladı.

    Parasını almak için dolandırıcıların peşine düşen Çınkır, olayı savcılığa bildirdiğini söyledi. Çınkır, mallarını kaptırdığı kişilerden ise şimdi cep telefonlarına tehdit mesajları aldığını belirtti.
    Bundan 1.5 yıl önce elindeki 200 bin lira ile iki büyük ahır kuran ve hayvan almak için Andırın Tarım Kredi Kooperatifi'nden 120 bin lira kredi alarak besicilik işine başlayan Süleyman Çınkır, yetiştirdiği hayvanları 1 yıl sonra, Tarım Kredi Kooperatifi'ne olan borcunu ödemek için tüccarlara çek senet karşılığında satmış, fakat çekler ve senetler karşılıksız çıkınca bir anda malvarlığının hepsini kaybetmiş.

    Şimdi mal verdiği adamları arayan ve bütün varlığını kaybettiğini söyleyen Çınkır, "Tarım Kredi Kooperatifi'nden aldığım kredinin 2 taksidini ödeyemedim. Evime haciz gelecek. Yetkililerden yardım istiyorum. Bir köy evimden başka bir şeyim yok. Buradan da çıkarsam gidecek bir yerim yok. Şimdi de dolandırıcılar telefonlarıma tehdit mesajları gönderiyor." dedi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı