Öne Çıkanlar lavanta yetiştiricilliği interfresh fuar ayçiçeği trakya lavanta

Bu haber kez okundu.

Beypazarı’nda yetiştiricilere gebe düve dağıtıldı
Ankara’ nın Beypazarı ilçesinde yetiştiricilere 18 adet gebe düve dağıtıldı. Ankara İl Özel İdaresi ve Beypazarı Kaymakamlığı tarafından dağıtılan düveler için Beypazarı İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde kura çekimi yapıldı.

Kura çekimine katılan İl Genel Meclisi Üyesi Sefa Varlık, ilk etapta bir envanter çalışması yaptıklarını ve köylerin ihtiyaçlarını tespit ettiklerini ifade etti. Sefa Varlık, yapılan tespitlerde hangi bölgede ne yapılacağını belirlediklerini kaydetti. İl Genel Meclisi Üyesi Sefa Varlık, yaptığı açıklamada, “Bu nedenle hayvancılıkla uğraşan Dağsalı olarak ifade edilen Beypazarı’nın Dağlık kesimlerindeki köyler için bir proje geliştirdik, şimdi de bu projelerden birisinin daha gerçekleşmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.” ifadesini kullandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Beypazarı İlçe Müdürlüğü’nde belirlenen 18 kişi kura çekimi yaptı. Kura çekiminden sonra Beypazarı Hayvan Pazarı’nda bulunan düveler sahiplerine teslim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı