Öne Çıkanlar çit mazı yetiştiriciliği teknoloji gelin duvağı fidanı hatay tarım fuarı çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Çöplükte ve 4 bin yıllık festival alanında kurban kesimi
Giresun'da vatandaşlar kurbanlarını, 4 bin yıllık geçmişe sahip, bir bölümü de kent çöplüğü olarak kullanılan Aksu Festivali alanında ve balıkçı barınağının bulunduğu bölgede kesti.

Belediye tarafından bu bayram için kurban pazarı Aksu Deresi'nin Karadeniz'e döküldüğü, bir bölümü de kent çöplüğü olarak kullanılan 4 bin yıllık bir geçmişe sahip Aksu Festivali alanı olarak belirlendi. Belediye tarafından bölgede hazırlanan kurban kesim yerinin yetersiz oluşu nedeniyle vatandaşlar, kurbanlarını festival alanı ve balıkçı barınağının olduğu bölgede kesmek zorunda kaldı.

Kurban kesimleri ilginç görüntüler oluşturdu. Hijyenik şartlardan yoksun olan festival alanında, kurbanların kesim işlemleri vatandaşlar tarafından sakatat ve hayvan pislikleri arasında gerçekleştirildi. Kurban pazarında ise erkek kasaplar kadar kadın kasaplar da işbaşındaydı. Kadınlar da ellerinde bıçaklar ve satırlarla erkek mesleği olarak bilinen kasaplığı, erkeklerden geri kalmayacak şekilde gerçekleştirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,