Öne Çıkanlar hatay tarım fuarı chicago borsası interfresh fuar ığdır pamuğu muğlada yağmur

Bu haber kez okundu.

Milletvekillerinden
NİĞDE (AA)-  AK Parti Niğde milletvekilleri, ilde faaliyet gösteren kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor. Niğde Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği ile Niğde Ziraat Odası'nı ziyaret eden milletvekilleri, yöneticilerle görüş alış verişinde bulundular.

Tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren meslek odaları ve birlikleri çok önemsediklerini ifade eden Milletvekili Kavaklıoğlu, sivil toplumla el ele Niğde'de güzel işler yapmayı hedeflediklerini kaydetti.

Niğde Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Sorumlu Müdürü Namık Kemal Demirdoğan ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Yılmaz'ın yanı sıra, bazı yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette milletvekilleri, Birlik Müdürlüğünün girişimleriyle Ulukışla'da keçi sütü üzerine yürütmeye çalıştıkları proje hakkında bilgi aldılar.

Gittikçe değer kazanan keçi sütü ile ilgili projeden memnuniyet duyduklarını kaydeden milletvekilleri, ellerinden gelen desteği vereceklerini de ifade ettiler.

Demirdoğan ise milletvekillerinin ziyaretinden çok mutlu olduklarını ve Niğde'yi hayvancılıkta önde gelen bir il yapmak için el birliği ile yoğun çaba sarf edeceklerini ifade etti.

Kavaklıoğlu ve Selvi daha sonra Veli Kenar başkanlığındaki Niğde Ziraat Odası Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyelerinin tarımsal konulardaki sorunlarını dinleyen vekiller, çiftçi sorunlarına ilişkin bundan böyle Ziraat Odası ile sık sık istişareler yapacaklarını da ifade ettiler.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi