Öne Çıkanlar abelya ağacı fidanı yüksek planlama kurulu hayvancılık eğitim begonvil fidanı

Bu haber kez okundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Tuğrul’dan Şarkikaraağaç’a potansiyel artırma ziyareti

GTH Isparta İl Müdürü Mehmet Tuğrul, Şarkikaraağaç’a yaptığı ziyarette yerel yöneticilerle bir araya geldikten sonra, ilçe merkezi, kasaba ve köylerde tarım ve hayvancılık konusunda çiftçileri dinleyerek, görüş alışverişinde bulundu.

Isparta Gıda Tarım ve Hayvancılık (GTH) İl Müdürü Mehmet Tuğrul Şarkikaraağaç ilçesi ve köylerinde çiftçilerin sorunlarını dinleyerek, çözüm yolları ve yapılması gereken eksiklikler konusunda çiftçilerden bilgi aldı.

GTH İl Müdürü Mehmet Tuğrul, yaptığı çalışmalar kapsamında ilk olarak Şarkikaraağaç Kaymakamı Sertaç Kırçuval, Belediye Başkanı İsa Çarkacı, Çarıksaraylar Kasabası Belediye Başkanı Özcan Turhan, Çiçekpınar Kasabası Belediye Başkanı Derviş Açar ve Süt Üreticileri Birliği Başkanı Selçuk Gökmen’i ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında, ilçedeki tarım ve hayvancılığın değerlendirildiği belirtilirken, yerel yöneticilerle bilgi alış verişinde bulunulduğu belirtildi. İl Müdürü Mehmet Tuğrul, çalışmaları çerevesinde ayrıca ilçeye bağlı Kıyakdede, Yassıbel, Karayaka, Yeniköy, Armutlu, Çeltek ve Ördekçi Köyü’nü de ziyaret etti.

“Mevcut potansiyelimizi daha iyi seviyelere çıkaracağız”

Yapılan ziyaretlerde çiftçiler ile bir araya gelen İl Müdürü Tuğrul, tarım ve hayvancılık ve destekleme konuları ile ilgili çiftçilerin taleplerini dinleyip, çözüm önerileri hakkında bilgi alış verişinde bulunarak, “Her zaman olduğu gibi, bundan sonra da yetiştiricilerimizle birlikte hareket ederek, mevcut potansiyelimizi daha iyi seviyelere çıkaracağız” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,