Öne Çıkanlar abelya ağacı fidanı yüksek planlama kurulu hayvancılık eğitim begonvil fidanı

Bu haber kez okundu.

‘Yenilikçi Yöntemlerle Sebzecilik Gelişiyor’ projesi

Karabük İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Yenilikçi Yöntemlerle Sebzecilik Gelişiyor’ isimli proje, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından uygulanabilir görüldü.

Konuyla ilgili Karabük İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İl Müdürlüğümüzce hazırlanan ’’Yenilikçi Yöntemlerle Sebzecilik Gelişiyor’’ isimli projemiz, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından uygulanabilir görülmüştür. Bu kapsamda İlimizde faaliyet gösteren Ziraat Mühendislerine yönelik; açık alanlar ve seralarda yetiştirilen sebzeciliğin sürdürülebilir olması, ürün veriminin artırılması ve yenilikçi yöntemlerin uygulanabilmesi için Prof. Dr. İ. Ersin AKINCI ve Prof. Sermin AKINCI tarafından sebze yetiştiriciliği konusunda teorik ve pratik eğitim verilecektir. Eğitimimiz 7-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında her gün saat 10:00 ’da başlayacak olup; katılmak isteyen Ziraat Mühendislerimizi İl Müdürlüğümüz toplantı salonuna bekleriz.” denildi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,