Öne Çıkanlar lavanta ayçiçeği alımı can erik hasadı interfresh fuar bakan yardımcısı akif özkaldı

Bu haber kez okundu.

Daday’da Genç Çiftçi Projesi tanıtıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Daday ilçesinde Genç Çiftçi Projesi tanıtım toplantısı düzelendi.

30 bin TL hibe destekli "Genç Çiftçi Projesi" bilgilendirme ve tanıtım toplantısı Daday’da yapıldı. Toplantıya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şubesinden Şube Müdürü Sinan Çelebican, İlçe Müftüsü İsmail Çakır, Ziraat Odası Başkanı Levent Uğuzbalaban, İlçe Müdürü Engin Kocaoğlu, Ziraat Mühendisleri Serkan Koç ile Cihat Sipahi, İlçe Müdürlüğü teknik personeli, genç çiftçiler ve köy muhtarları katıldı.

Toplantıda Şube Müdürü Sinan Çelebican, Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında "Genç Çiftçi Projeleri" ile ilgili 2016-2017 yılı uygulamalarının değerlendirilmesi ve program kapsamında hibeden yararlanan projelerin tanıtımı ile Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlara ve Bireysel Sulama Sistemlerine verilen hibe programları hakkında bilgilendirme yaptı.

Daha sonra 02 Nisan 2018 de başlayan ve 30 Nisan 2018 de sona erecek olan "Genç Çiftçi Projesi" müracaat şartları konusun da bilgilendirme sunumunun ardından toplantı katılımcılardan gelen soruların cevaplanmasıyla sona erdi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi