Öne Çıkanlar çiftçi new york borsası Üretici eğitim mustafa kemal paşa

Bu haber kez okundu.

Ekmek imalatı yapan fırınlara denetim

Develi’de ekmek imalatı yapan fırınlara yönelik denetim gerçekleştirildi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, zabıta, ilçe tarım ve ilçe sağlık müdürlüklerine bağlı ekipler ile birlikte ekmek imalatı yapan fırınları denetledi. Hijyen ve ruhsat kontrolü yapan ekipler, Develi halkının daha sağlıklı ürün tüketimi için denetimlerin belirli aralıklarla devam edeceğini belirtti.

Yapılan denetimlerde işletme sahiplerine eksiklerin giderilmesi için süre ve talimatların verildiğini belirten Başkan Cabbar, "Bizim için en önemli konuların başında halkımızın özellikle gıda güvenliğinin sağlanmasıdır. Bu konuda gerekli hassasiyeti gösterdiğimiz gibi halkımızın bilinçlenmesi için de çaba sarf ediyoruz. Halkımızın severek tükettiği ekmeklerin üretildiği fırınların sağlık, temizlik ve hijyen açısından denetlenmesi çok önemli. Bu denetimlerimizdeki amacımız halkımızın en temiz, en sağlıklı şekilde ekmek tüketimini sağlamak" dedi.

Başkan Cabbar, temizliğe ve hijyene dikkat eden fırınlara da gösterdikleri özen dolayısıyla teşekkür etti.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı