Öne Çıkanlar can erik hasadı bakan yardımcısı akif özkaldı jakaranda fidanı ayçiçeği zararlıları tarım ve orman bakanlığı

Bu haber kez okundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kayacan: “Hasar tespit çalışmalarımız devam ediyor”

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kayacan, Tomarza’da sağanak ve dolu yağışından dolayı zarar gören Tomarza’da hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kayacan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’yı ziyaret etti. Basına yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Kayacan, “Şehir ve kırsal arasındaki yaptığımız tüm çalışmaları basın marifetiyle, özellikle Kayseri dışındaki Kayserililere ulaştırıyoruz. Ayrıca göreve geldiğimiz günden bu yana gerek Kayseri gerekse de tüm Türkiye’de örnek çalışmalarımızı sizler marifetiyle tüm Türkiye’ye ulaştırmış bulunuyoruz. Şu ana kadarki katkı ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı destekleri sizlerden bekliyoruz” dedi.

Öte yandan sağanak ve dolu yağışından dolayı zarar gören Tomarza ile ilgili bilgi veren Kayacan, “Dünkü afetle ilgili olarak da tüm personelimiz sahada. Şu anda sadece Tomarza’da 11 köyde sıkıntı var. Sahadan suyun ve toprağın çekilmesi gerekiyor. Bazı yerlerde bu nedenle araziye giremediler. Bu nedenle drone ile çekim yapıp hasar tespitlerini yapıyorlar. Çalışma bittikten sonra hasar tespit raporlarımızı Bakanlığımıza ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya da ziyaretlerinden dolayı Kayacan ve ekibine teşekkür etti.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi