Öne Çıkanlar saksıda limon yetiştiriciliği yetiştiricilik kursu genç çiftçi projesi şap aşısı şap hastalığı

Bu haber kez okundu.

Kırıkkale'de çiftçilere malzeme yardımı yapıldı

Kırıkkale'de çiftçilere malzeme yardımı yapıldı
KIRIKKALE (AA) - Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü iyi tarım uygulamaları ve organik tarım uygulamalarına geçiş yapan çiftçilere malzeme yardımında bulundu.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sırrı Yılmaz, il müdürlüğünde malzeme dağıtımında yaptığı konuşmada, Kırıkkale'de iyi tarım uygulamaları ile başlayan ve nihai hedefi organik tarıma geçiş olan süreci başlattıklarını söyledi.
Bu konuda her zaman çiftçilerin yanında olduklarını belirten Yılmaz, "Bilinçli üretici, sağlıklı ve doğru yetiştirme ile tüketicimize daha sağlıklı, daha güvenli gıda sunmak hedefine doğru ilerliyoruz. Kırıkkale'yi organik tarım merkezi haline getirerek markalaştırmak gibi bir hedefimiz ve bu hedefe emin adımlarla ilerleyecek enerjimiz var." diye konuştu.
Konuşmaların ardından çiftçilere malzemeleri dağıtıldı.

Anadolu Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,