Öne Çıkanlar atatürkü saygıyla anıyoruz saksıda limon yetiştiriciliği naturel sızma zeytinyağı fiyatları mustafa kemal atatürk kemal atatürk

Bu haber kez okundu.

Sırrı Yılmaz: “Kırıkkale organik tarımda marka olacak”

Kırıkkale Gıda, Tarım Hayvancılık İl Müdürü Sırrı Yılmaz, hedeflerinin Kırıkkale’yi organik tarımda marka yapmak olduğunu dile getirdi.

Kırıkkale’de iyi tarım ve organik tarımı geliştirmek, tarladan sofraya güvenilir, sağlıklı gıda sunabilmek için başlatılan proje çalışmaları devam ediyor. Kırıkkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında iyi tarım uygulamaları ve organik tarım uygulamalarına geçiş yapan çiftçilere ihtiyaç duyacağı donanımlar düzenlenen törenle hak sahiplerine dağıtıldı.

Düzenlenen dağıtım töreninde konuşan Kırıkkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sırrı Yılmaz, “İlimizde iyi tarım uygulamaları ile başlayan ve nihai hedefi organik tarıma geçiş olan bir süreci başlatmış bulunuyoruz. Bilinçli üretici, sağlıklı ve doğru yetiştirme ile tüketicimize daha sağlıklı, daha güvenli gıda sunmak hedefine doğru ilerliyoruz. Kırıkkale’yi bir organik tarım merkezi haline getirerek markalaştırmak gibi bir hedefimiz ve bu hedefe emin adımlarla ilerleyecek enerjimiz var” şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,