Öne Çıkanlar lavanta trakya Gıda özel sektör teşvikleri ilaç zehirlenmesi

Bu haber kez okundu.

'Birleşen Gönüller' filmi Kuzey Irak'ta tam not aldı
Türkiye'de ses getiren 'Birleşen Gönüller' filmi Kuzey Irak Kürt Bölgesi'nde ilk defa sinemalarda Soranice altyazısı ile gösterime girdi. Film Kürt izleyicilerden tam not aldı. 'Birleşen Gönüller' filmi izleyicilerin büyük ilgisi nedeni ile Erbil, Süleymaniye, Duhok şehirlerindeki sinema salonlarında gün boyunca gösterimde kaldı.
Filmi binlerce Kürt ve Türk vatandaşı birlikte izledi. Sinamaların önünde uzun kuyruklar oluştu.
Erbil'de Haji Kameran isimli sinema sahibi filme gösterilen büyük ilgiden memnun olduğunu söyledi.
Irak Kürdistan bölgesinde en çok Türk dizilerinin izlendiğini söyleyen Kameran, Türk sinemasının Kürtler ile Türkler arasındaki bağı güçlendirdiğini dile getirdi.
Filmden çok etkilendiğini ifade eden Ahmet Nevzat isimli küçük bir izleyici en çok Burak karakteri canlandıran çocuğa hayranlık duyduğunu söyledi.
İlk defa Erbil'de sinemada film izlediğini ifade eden Fazilet Çandar isimli Türk vatandaş, bazı sahneleri ağlayarak izlediğini aktardı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi