Öne Çıkanlar Gıda fakıbaba hayvancılık ağaç budaması adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Haliliye tiyatro grubu 4 yeni oyuna hazırlanıyor

Haliliye Belediyesi Tiyatro Grubu, yeni sezon öncesi 1’i çocuk oyunu, 2’si de Türkiye klasiği olan toplam 4 oyuna hazırlanıyor.

Haliliye Belediyesi Tiyatro Grubu da eğitim alıyor.Haliliye Belediyesi Tiyatro Grubu, yeni sezon öncesi 4 oyuna hazırlanıyor. Tiyatro ekibi, önümüzdeki aylarda Türkiye klasiklerinden Hidayet Sayın’ın yazdığı “Yıldızlar Yağıyordu Üstüme” ve Mehmet Keskin’in yazdığı “Karılarından Hangisi” ile Mustafa Acar’ın yazdığı “Urfa’dan Manzaralar” adlı oyununu sahneleyecek. Ayrıca tiyatro ekibi, çocuklar için de Adem Atar’ın yazdığı “Bizimkiler Trafikte” adlı oyunda sahne alacak. Kurs hakkında bilgi veren Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Abdulkadir Kırıcı, toplulukta her kesimden insanın yer aldığını söyledi. Kırıcı, “2017- 2018 tiyatro eğitim öğrenimiz başlamış. Haliliye Belediyesi Tiyatro Grubu olarak bu yıl üçüncü sezonumuzu başlatıyoruz. Yeni oyuncularımız geldi. Şanlıurfa bir değer, Şanlıurfa’nın çocuklarına, gençlerine ortam hazırladığınız zaman neyi başarabileceklerini her zaman ispat etmişlerdir. Bu yıl dört oyun sergileyeceğiz. Öncelikle sanatsever Şanlıurfa halkını oyunlarımıza bekliyoruz. Bize bu imkanı sağladığı için sanata, kültüre değer verdiği için değerli başkanımız Fevzi Demirkol’a şükranlarımızı arz ediyoruz” diye konuştu.

Tiyatro kursuna başvurmak isteyenler, Haliliye Belediyesinin Kadri Eroğan Caddesindeki ek hizmet binasına başvuruda bulunması gerekirken, 4442263 numaralı Beyaz Masa Hattından da bilgi alabilir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı