Öne Çıkanlar tarım teknoloji Gıda dap desteği Ergene havzası

Bu haber kez okundu.

Kayseri’de her hafta konser ve tiyatro etkinliği var
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, Nisan ayında da tüm hızıyla devam edecek. Ay boyunca her hafta 2 ayrı tiyatro ve bir konser izleyicilerle buluşacak. Ayrıca Kutlu Doğum Haftası'nda da özel bir program gerçekleştirecek.

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı süresince 4 ayrı konser düzenleyecek. Konserler 9 Nisan Çarşamba günü başlayacak ve ilk konserde Şehir Tiyatrosu'nda 'Şan Resitali' sunulacak. Konseri verecek olan Sena Özdemir'e piyanoda Nergiz Eminova eşlik edecek. Ayın ikinci konserine ise Cengiz Özkan katılacak. Sanatçı Özkan, 12 Nisan Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde sahne alacak. 22 Nisan Salı günü ise türkülerin öykülerle sunulacağı Türk Halk Müziği Konseri yer alıyor. Nisan ayında ayrıca 26 Nisan Cumartesi günü Türk Sanat Müziği sanatçısı Elif Güreşçi de bir konser verecek.

    Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı oyuncuları tarafından sahnelenen 'Yeşil Papağan Limited', 'Maviydi Bisikletim' ve 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' adlı oyunlar yine izleyici ile buluşacak. Ayın etkinlikleri arasında 'Aşk varmış, Aşk Yokmuş' adlı şiirsel dinleti de bulunuyor.

    Büyükşehir Belediyesi tarafından Nisan ayında Kutlu Doğum Haftası'na özel bir program gerçekleştirilecek. Hafta dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'nin davetlisi olarak 19 Nisan Cumartesi Kayseri'ye gelecek olan Abdülkadir Şehitoğlu söyleyeceği ilahilerle gönüllere hitap edecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,