25 Haziran 2017 Pazar

Kayseri’de her hafta konser ve tiyatro etkinliği var

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, Nisan ayında da tüm hızıyla devam edecek. Ay boyunca her hafta 2 ayrı tiyatro ve bir konser izleyicilerle buluşacak. Ayrıca Kutlu Doğum Haftası'nda da özel bir program gerçekleştirecek....

03 Nisan 2014 Perşembe 16:15
Bu haber 20083 kez okundu
Kayseri’de her hafta konser ve tiyatro etkinliği var
Untitled Document

E-fidancim.com Tükiyenin En Büyük online fidan ve tohum satış sitesi 100 tl üzeri kargo bedava www.e-fidancim.com

TH Reklamları

 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, Nisan ayında da tüm hızıyla devam edecek. Ay boyunca her hafta 2 ayrı tiyatro ve bir konser izleyicilerle buluşacak. Ayrıca Kutlu Doğum Haftası'nda da özel bir program gerçekleştirecek.

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı süresince 4 ayrı konser düzenleyecek. Konserler 9 Nisan Çarşamba günü başlayacak ve ilk konserde Şehir Tiyatrosu'nda 'Şan Resitali' sunulacak. Konseri verecek olan Sena Özdemir'e piyanoda Nergiz Eminova eşlik edecek. Ayın ikinci konserine ise Cengiz Özkan katılacak. Sanatçı Özkan, 12 Nisan Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde sahne alacak. 22 Nisan Salı günü ise türkülerin öykülerle sunulacağı Türk Halk Müziği Konseri yer alıyor. Nisan ayında ayrıca 26 Nisan Cumartesi günü Türk Sanat Müziği sanatçısı Elif Güreşçi de bir konser verecek.

    Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı oyuncuları tarafından sahnelenen 'Yeşil Papağan Limited', 'Maviydi Bisikletim' ve 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' adlı oyunlar yine izleyici ile buluşacak. Ayın etkinlikleri arasında 'Aşk varmış, Aşk Yokmuş' adlı şiirsel dinleti de bulunuyor.

    Büyükşehir Belediyesi tarafından Nisan ayında Kutlu Doğum Haftası'na özel bir program gerçekleştirilecek. Hafta dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'nin davetlisi olarak 19 Nisan Cumartesi Kayseri'ye gelecek olan Abdülkadir Şehitoğlu söyleyeceği ilahilerle gönüllere hitap edecek.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Okul sütü projesini faydalı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV