Öne Çıkanlar aa fakıbaba kapanış fiyatı tarım muğlada yağmur

Bu haber kez okundu.

Öğrenciler tarihe ışık tutan sergiye akın ediyor

Alaşehir Belediyesinin, 5 Eylül Kurtuluş Günü çerçevesinde ’İşgalden Kurtuluşa Alaşehir; Karanlıktan Aydınlığa Bir Üzümkent Öyküsü’ sergisi minik öğrencileri ağırlamaya devam ediyor.

Alaşehir Belediyesi tarafından ’İşgalden Kurtuluşa Alaşehir Sergisi; Karanlıktan Aydınlığa Bir Üzümkent Öyküsü’ temalı sergi katılımcıları tarihte yolculuğa çıkarmaya devam ediyor. Cem Üsküp, Uluğhan Aslan ve Talat Sağıroğlu’nun desteğiyle, Kenan Demiroğlu’nun görsel tasarımlarıyla hazırlanan sergi, 5 Ekim tarihine kadar Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde ziyaretçiler ile buluşacak.

Alaşehir Ortaokul öğrencileri de Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezindeki sergiyi ziyaret ederek Kurtuluş Savaşı yıllarında kullanılan objeleri yakından görme imkanı buldu.

Kurtuluş Savaşında kullanılan silahları, Batı Anadolu’yu kaygı ve karanlığa boğan tarihsel bir kesiti hem bölge genelinde hem de Alaşehir özelinde gün yüzüne çıkaran, Alaşehir Kongresi ve Alaşehirli kadın efe Ruhiye Hanım ile ilgili dokümanların yer aldığı sergide öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı