Öne Çıkanlar e-fidancim paulownia ağacı fidanı tarım fuarı tarım vairo badem çeşidi

Bu haber kez okundu.

Kayısının geleceği ele alındı

Malatya Ticaret Borsasını Ziyaret eden, Asrın İşadamları Derneği Başkanı Aziz Özel, Malatya için önemli bir ürün olan kayısının geleceği için sivil toplum kuruluşları olarak her zaman destek vereceklerini söyledi.

Kısa adı ASRİAD olan Asrın İşadamları Derneği Şube Başkanı Aziz Özel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karşılıklı fikir alış verişlerinin gerçekleştirildiği ziyarette ilk olarak söz alan ASRİAD Malatya Şube Başkanı Özel, Borsasının çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek özellikle Malatya ekonomisinde önemli bir tarımsal ürün olan kayısı için birlikte çalışmak istediklerini söyledi. ASRİAD Genel Merkez ve diğer şubelerin de kayısı piyasasının daha ileri seviyeye yükselmesi adına destek vereceklerini ifade eden Özel, “Malatya Ticaret Borsası ile koordineli şekilde çalışarak Malatya’nın daha ileri bir ticaret düzeyine ulaşması için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Ticaret Borsası Başkanı Özcan ise Asrın İşadamları Derneği’nin Malatya Ticaret Borsasına katkıları olacağına inandığını belirterek “Gerek karşılıklı, gerekse toplantılar şeklinde mutlaka birlikte istişare ederek koordineli çalışıp Malatya ve özellikle kayısı piyasasını daha ileri bir seviyeye taşıyacağız” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,