Öne Çıkanlar lavanta interfresh üretim vairo badem çeşidi hünnap meyvesi

Bu haber kez okundu.

Salihli’de minikler TEMA gönüllüsü oldu

Manisa’nın Salihli ilçesi Mevlütlü İlköğretim Kurumu 1. sınıf öğrencileri, Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) gönüllüsü oldu. TEMA Gönüllüsü olan öğrencilere TEMA Kartı dağıtılıp, TEMA Gönüllüsü rozeti takıldı.

TEMA Vakfı Salihli İlçe Temsilciliği’nden Volkan Kaz, TEMA Vakfı’na gönüllü olmanın, önce toprağı, daha sonra suyu, havayı ve doğayı korumak olduğunu söyledi. Kaz, vakfın ülke genelinde eğitim programları düzenlediğini, binlerce öğrencinin bu eğitimler ile doğa eğitimi alarak bilinçlendiğini söyledi. Kaz ayrıca, vakfın savunuculuk hizmetleri, doğa-tarım projelerinden bahsetti.

Etkinliklerin sosyal aktivite açısından faydalı olduğunu söyleyen Mevlütlü İlköğretim Kurumu Müdür Yardımcısı Mehmet Şeref Koylan ise, “TEMA Vakfı’na destek vermeye devam edeceğiz. Ağaç ve orman sevgisini küçük yaştaki çocuklarımıza aşılamak ve doğayı koruma adına gerçekleştirilen bu tür etkinlikleri destekliyoruz. Bugünün küçükleri yarının büyükleri olan yavrularımıza yaptığımız etkinliklerle orman sevgisini kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.

Okul müdürü Şükrü Şiriner ise gönüllü oldukları için öğrencilere teşekkür etti.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi