Öne Çıkanlar tarım ve orman bakanlığı palmiye ağacı ayçiçeği zararlıları kredi borçları tarım

Bu haber kez okundu.

Selendili genç çiftçiler düve sahibi oldu

Manisa’nın Selendi ilçesinde Kırsal Kalkınma Destekleri projesi kapsamında gerçekleştirilen Genç Çiftçi Projesi’nden 2’si kadın olmak üzere 5 genç çiftçiye 30 adet büyükbaş hayvan dağıtıldı yapıldı.

Selendi İlçe Tarım Müdürlüğü organizatörlüğünde gerçekleştirilen düve dağıtımı cirit sahasında gerçekleştirildi. Genç Çiftçi Projesi’nden İbrahim Göktaş, Aysel Akkuş, Nurullah Öz, Adem Çankaya ve Gönül Güneç’e hibe destekli verilen düveler kura ile sahiplerine teslim edildi. Projeleri kabul edilerek düveleri teslim alan üreticiler projeden memnun olduklarını belirtti.

AK Parti İlçe Başkanı Eczacı Şeref Kaçar, "Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızın başlattığı genç çiftçi proje kapsamında ilçemizde 5 genç çiftçi kardeşimiz projeden hibe desteği kazanarak düvelerini teslim aldı. İlçemiz Selendi’nin gelir kaynağının başında gelen tarım ve hayvancılık bizim için çok önemli bakanlığımız ile bu tür projeler ile çiftçilerimizi desteğimiz devam ediyor bundan sonra da devam edecek" dedi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı