Öne Çıkanlar eğitim akif özkaldı vairo badem çeşidi fındık hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Üzümde rekolte tahmin çalışmaları başladı

Manisa’nın Salihli ilçesinde bölgenin en önemli ihracat ürünlerinden olan çekirdeksiz kuru üzümde rekolte tahmin çalışmalarına başlandı.

Salihli İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ali Demir, 2018 yılı üzümde rekolte tahmin çalışmalarına başlanıldığı bildirildi. Demir “Kuru üzümde rekolte tahmin çalışmaları 2017 yılından itibaren Bakanlığımız İl ve İlçe Müdürlüklerince oluşturulan Üzümde Rekolte Tahmin Komisyonları tarafından yapılmaktadır. Bu sene de İlçe Müdürlüğümüz, Salihli Ticaret Borsası, Salihli Ziraat Odası, Tariş ve Tarım Kredi Kooperatifi temsilcileri ile “Salihli İlçesi 2018 Yılı Üzümde Rekolte Tahmin Komisyonu” oluşturulmuştur. İlçe Müdürlüğümüz, Salihli Ziraat Odası ve Tariş’in bünyesindeki teknik elemanlarca Salihli ilçesinde rekolte tahmin saha çalışmalarına başlanılmıştır” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,