Öne Çıkanlar çiftçi çiftlik bank Gıda dap desteği tarım

Bu haber kez okundu.

Muğlalı ziraat mühendisi Tarsus’u tercih etti

Muğla Tarım İl Müdürlüğü’nde görev yapan Ziraat Mühendisi Metin Altınok, fel fıtığı ameliyatı için Medical Park Tarsus Hastanesi’ni tercih etti.

Muğla Tarım İl Müdürlüğü’nde görev yapan Ziraat Mühendisi Metin Altınok, yaklaşık 8 aydır yaşadığı bel fıtığı hastalığının tedavisi için Medical Park Tarsus Hastanesi’ne geldi. Altınok, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı op. Dr. Ramazan Fesli’nin gerçekleştirdiği operasyonla sağlığına kavuştu.

Tavsiye üzerine geldim

Ziraat Mühendisi Metin Altınok, tavsiye üzerine Tarsus’a geldiğini belirterek, “Hastalığım başladığından bu yana tedavi için en uygun hastaneyi araştırıyordum. Tanıdıklarım vasıtasıyla, Medical Park Tarsus Hastanesi’ni tercih ettim. Ameliyat yeni oldu ama kendimi şimdiden çok iyi hissediyorum” dedi. Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin ise Tarsus ve Mersin dışından gelen hasta sayısının sürekli arttığını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,