Öne Çıkanlar jakaranda fidanı badem fidanı şiddetli yağış meyve ağacı budama kefir

Bu haber kez okundu.

Malazgirt’e ‘Ziraat Tarım Marketi’ müjdesi

Muş’un Malazgirt Ziraat Odası Başkanı Tahsin Kılıç, ilçede ‘Ziraat Tarım Marketi’ açılacağının müjdesini verdi.

Konya’daki Ziraat Tarım Marketi’nde düzenlenen törenle Malazgirt’te nisan ayında açılması öngörülen market için imza atıldı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Tahsin Kılıç, Malazgirt çiftçisinin her şeyin en güzeline layık olduğunu ifade etti. Ziraat Odası Genel Sekreteri Ferit Umulgan ile imzaları attıklarını dile getiren Kılıç, "Konya’da Ziraat Tarım Marketi binasında Ziraat Tarım Marketi yetkilileri ile çok şükür imzalarımızı attık. Malazgirt çiftçisine hayırlı olsun. Tek geçim kaynağı tarım ve çiftçilik olan ilçemizde, Ziraat Tarım Marketi’nin olmaması büyük bir eksiklikti. Girişimlerimiz sonucu Allah’a şükürler olsun ki, ilçemizde büyük bir eksiklik olan Ziraat Tarım Marketi’ni açacağız. Ziraat Tarım Marketimizden çiftçilerimize çok uygun şartlarda tarım aletleri verilecek. Marketimizde aldıkları tarım aletlerinin vadelileri; hasat zamanı ve gelirin elde edildiği dönemler dikkate alınacak. Tarım aleti ihtiyacı olan çiftçilerimiz, hiçbir kargo ücreti ödemeksizin tarım aletlerini odamızın bünyesinde kurulacak Ziraat Tarım Marketi ayrıcalığı ile sahip olabilecek” dedi.

"Tarım işleriyle uğraşan çiftçilerimize büyük kolaylık sağlayacak"

Malazgirt çiftçisinin açılacak marketle artık rahat nefes alabileceğini dile getiren Kılıç, "Ziraat Tarım Marketi’nde tarım aletleri satılacak. Bu proje yaklaşık dört yıldır yapılıyor. Marketlerde satılan tarım aletleri çok uygun fiyatlarla satılacak. Marketimizde alacağınız tarım aletlerini 5 yıl vadeli, 5 yıl taksit ödemeli, yüzde 25 nakit, faizi ise hazine karşılayacak” ifadelerini kullandı.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı