Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi hayvancılık kefir papaz erik fidanı çiftçi

Bu haber kez okundu.

Adan: AKP iktidarı çözüm denilen ucubeyi teröristin insafına terk etmiştir
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, “Terör örgütü sözcülerinin adeta Türkiye’ye ve Türk milletine meydan okuyan demeçlerini sineye çeken AKP iktidarı PKK kervanının arkasına takılmış, çözüm denilen ucubeyi teröristin insafına terk etmiştir.” dedi.

Celal Adan yazılı açıklamasında, ‘çözüm süreci’ adı altında reklamı yapılan ve millete dayatılan ihanet diye tanımlanan senaryoların son günlerde mide bulandırıcı bir hal almaya başladığına dikkat çekerek, “AKP iktidarının terör ve terörist karşısındaki teslimiyeti artık resmi ağızlardan dile getirilir olmuştur. Teröristle aynı masada oturmak ve müzakere etmek resmi bir politika olarak benimsenmiştir. Terör örgütü sözcülerinin adeta Türkiye’ye ve Türk milletine meydan okuyan demeçlerini sineye çeken AKP iktidarı, PKK kervanının arkasına takılmış, çözüm denilen ucubeyi teröristin insafına terk etmiştir.” izahını yaptı.

“BİZ DE UNUTMADIK, MİLLETİMİZ DE UNUTMADI”

Adına çözüm denilen bu gaflet uykusundan AK Parti Hükümetinin bir an önce uyanmasını ve hainlerin oyuncağı olmaktan vazgeçmesini isteyen MHP’li Adan, şöyle devam etti: “Kandil’in bildiği, İmralı ile paylaşılıp milletten gizlenen şeyler nelerdir? Şimdi de bir özerklik lafıdır piyasaya sürülmüştür. Özerkliğin ne anlama geldiğini, Türkiye’nin başına ne işler açılacağını, coğrafyamızda bizi nasıl kötü senaryoların beklediğini Sayın Başbakan çıksın ve açık yüreklilikle milletimize anlatsın. Kapalı kapılar ardında hangi özerkliğin pazarlığı yapılmaktadır?
Bu nasıl bir akıldır, bu nasıl bir gaflettir, bu nasıl bir devlet ciddiyetidir? Terörist tehdit ediyor, hükümet alttan alıyor. Kandil ve İmralı danışıklı dövüşle Başbakan’ı da, Hükümetin ilgili bakanlarını da yönlendiriyor ve onlara politika dikte ettiriyor. İmralı canisi Hükümete sufle veriyor, Hükümet milletin karşısına çıkıp aldığı bu sufleleri çözüm paketi diye sunuyor. Kimin eli kimin cebinde, kim ne yapıyor belli değil.“

Adan açıklamasını, “Sözde çözüm sürecinin şifreleri belli oldukça Türkiye üzerinde oynanan oyunun büyüklüğü de ortaya çıkmaya başlamıştır. Ne yazık ki AKP Hükümeti gizli ya da açık bir biçimde bu oyunlara alet olmakla, körleşmiş bir zihniyetle bildiğini okumakta ve toplumdan gelen eleştirilere kulaklarını tıkamaktadır. Oslo’yu unutmadık, Habur rezaletini unutmadık, Diyarbakır meydanında Barzani’nin önüne serilen kırmızı halıları unutmadık, akil adam saçmalığını unutmadık, topraklarımızdan resmi geçitle geçen Peşmergeleri unutmadık, yakılan bayraklarımızı, Atatürk büstlerini ve okullarımızı unutmadık, polislerimize kurulan pusuları unutmadık, şehitlerimizi unutmadık. Biz de unutmadık, milletimiz de unutmadı.“ şeklinde tamamladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı