Öne Çıkanlar trakya eğitim özel sektör teşvikleri tarım ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

Bakan Fakıbaba AK Parti Balıkesir il teşkilatıyla buluştu

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Balıkesir il teşkilatında yaptığı konuşmada Türkiye’nin dünyanın önemli bir gıda ve hayvancılık ülkesi olacağını söyledi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, resmi ziyaretler kapsamında geldiği Balıkesir’de AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Bakan Fakıbaba, “Balıkesir’e daha önce de gelmiştim. Bu yöreyi çok fazla bilmiyordum. Balıkesir’i turizm şehri olarak öne çıktığını biliyordum. Ziyaretim sırasında özellikle çiftçi kardeşlerimi görünce buranın sadece turizm merkezi olmadığını anladım. Büyükşehir Belediye başkanım ve vekillerimin istekli projelerini görünce hakikaten buranın sadece turizm merkezi olmadığını gördüm ve çok mutlu oldum. Balıkesir’i hayvancılık ve tarım ile ilgili çok önemli bir merkez olduğunu gördüm. Zaten hep diyorum tarım gıda ve hayvancılık ile kimsenin kuşkusu olmasın. Sadece bu bölgenin değil dünyanın önemli gıda tarım ve hayvancılık ülkesi olacağız. Bu konuda önemli projelerimiz var. Projelerimiz yürüyor. Buradan bakıyorum bakanlığın bütün projelerine yerel yönetimler sahip çıkmış bu da beni bakan olarak mutlu ediyor. Gerçekten bugün mükemmel bir gün geçirdim. İnsanlar mükemmel. Gıdayı tarımı hayvancılığı bırakın Balıkesir’in insanları çok misafir sever. Güler yüzlü insancıl zaten mecliste sayın vekillerimizle hep beraberiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız inanıyorum çok güzel şeylere imza atıyor, atmaya devam edecektir. İnşallah 24 Haziran’da bu hizmetlerin karşılığını inanıyorum ki Balıkesir halkı bize durmak yok yola devam diyecektir bunu diyeceklerine şahsım olarak ben şahit oldum. İnşallah halkımıza daha fazla hizmet edeceğiz. Onlara daha fazla laik olmak için elimizden geleni yapacağız. Tarım ve hayvancılık bağlamında Balıkesir’de olmaktan ve Balıkesir’deki bu potansiyeli görmekten çok mutlu oldum” şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi