Öne Çıkanlar manisa fındık mehmet aydın Gıda destekleme

Bu haber kez okundu.

Başbakan Davutoğlu’dan Başkent Ankara mesajı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’nın bugün de gün geçtikçe güçlenen demokrasinin beşiği olmaya devam ettiğini ve Cumhuriyet için belirlenen hedeflere ulaşma yolunda kendilerine aynı yüce ruhu yaşattığını söyledi.

Ankara'nın Başkent oluşunun yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımlayan Başbakan Davutoğlu şunları ifade etti: "İstiklal mücadelemizin akıbetinin tayin edildiği Ankara, Anadolu’da başlayan bağımsızlık hareketinin merkezi olmuştur. Ankara, bu ulvi görevi sevk ve idare eden Büyük Millet Meclisimize ev sahipliği yaparak, aziz milletimiz tarafından Cumhuriyetimizin başkenti ilan edilmiştir. Kadim devlet mirasımızın, modern ve çağdaş dünyaya taşındığı Ankara, işgal karşısında destansı bir mukavemet sergileyen milletimizin muasır medeniyet davasındaki en büyük güvencesi olmuştur. Ankara, bugün de gün geçtikçe güçlenen demokrasimizin beşiği olmaya devam etmekte ve Cumhuriyetimiz için belirlediğimiz hedeflere ulaşma yolunda bizlere aynı yüce ruhu yaşatmaktadır. Bu duygular eşliğinde, Ankara’nın başkent ilan edilişinin yıldönümünü kutluyor; Gazi Mustafa Kemal ve İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı