Öne Çıkanlar lavanta trakya Gıda özel sektör teşvikleri ilaç zehirlenmesi

Bu haber kez okundu.

CHP Milletvekili Özel: Muğla'yı nasıl yönetiyorsak, ülkeyi öyle yöneteceğiz
CHP Manisa Milletvekili ve PM Üyesi Özgür Özel, ülkenin paralarını yandaşlarına peşkeş çekenlerden eninde sonunda hesap sorulacağını söyledi. Muğla'nın Menteşe ilçesindeki Sınırsızlık Meydanı'nda vatandaşlara seslenen Özel, 17-25 Aralık süreci üzerinden iktidara yüklendi.

Milletvekili Özel, "Bir suç örgütü, yukarıdan aşağı yönetilir ancak aşağıdan yukarı çökertilir. Bugün o suç örgütünün geçen sene ortaya çıkan ve aracılığını yapan adamı, kendisine ait olmadığını iddia ettiği paraları imzasını atıp bavulla çekti götürdü. Şimdi sıra bakanlarda. Suç örgütü lideri biliyor ki her kademe, bir sonraki kademeye ulaşmanın yoludur. Bu yolun sonu kendisine çıkacaktır. Bir suç örgütünün lideri, ister bir gecekonduda saklansın ister yaptırdığı bir kaçak sarayda zevkisefa içerisinde olsun, eninde sonunda bu halkın önünde hesap verecektir. Oğlanların yatak odasında altı kasa para, oğlanların beşer tane gemisi. Mısır'a geldi mi dört parmak yapar, yandaşa geldi mi üç torba kömür dağıtır. Atatürk'le İnönü'ye 'iki ayyaş' der. Sıkıştı mı 'one minute' çeker, ahlâk, namus dendiğinde sıfır çeker. Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz." dedi.

Özel'in konuşmasının ardından partililer, seçim toplantısı için Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi'ne gitti. Milletvekili Özel, burada yaptığı konuşmada ise yaklaşan genel seçimle ilgili olarak partililerine sağduyu çağrısında bulundu. Muğla'nın CHP'nin gözbebeği olduğunu, seçimlerde buradan bir Türkiye rekoru beklediklerini dile getirerek şunları söyledi: "Ben en şanslı görevlendirmelerden birisiyle karşı karşıyayım. Türkiye'nin birçok farklı kentine giden arkadaşlarımız var. 'CHP Türkiye'yi nasıl yönetecek?' sorusu için pek çok argüman koymak, soyutu somuta indirgemek adına belki geçmişe referanslar yapmak, başka coğrafyalardan örnekler vermek zorunda. Oysa ben esnaf odaları birliği başkanının karşısına geçtim, ben muhtarlar derneği başkanının karşına geçtim, dedim ki Muğla'yı nasıl yönetiyorsak Türkiye'yi de öyle yöneteceğiz. Bu kadar basit. Dürüst, namuslu, çalışkan ve şeffaf bir şekilde. Bu yereldeki gücün, genele taşınması lazım. Sayın başkanların yüzde 60 oyu hedefleyen ifadeleri bizlere umut veriyor, Muğla'dan en az yüzde 55-60 oy ve en az dört milletvekili bekliyoruz. Bu hedef daha ileri koyulabilirse daha ileri koyulmasını hedefliyoruz. Bölgemizde siz esas güçsünüz. AKP, MHP, BDP, güçlü olduğu yerde kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Siyaseten ne kadar yukarı çıkarabiliyorsak çıkaralım, imkân olsa 6-0 yapalım. Sakın kimse bir başkalarının temsilini filan önemsemesin. Onlar kendilerini Yozgat'tan temsil edecek birini bulur getirirler. Muğla bizim gözbebeğimiz. Muğla'da oyları yüzde 15 arttırdığınızda biz Diyarbakır'da oyları 40 kat arttırsak ne olacaksa, Yozgat'ta mevcut oyumuzu 15 kat arttırdığımızda ne olacaksa siz yüzde 15'lik bir artışla CHP'ye onu sağlayacaksınız. Burası bizim kalemiz, bu kaleyi başkalarının erişemeyeceği, tarihi rekor kıracak bir nokta olarak değerlendiriyoruz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi