Öne Çıkanlar çiftçi jakaranda ağacı vairo badem çeşidi Antep fıstığı interfresh fuar

Bu haber kez okundu.

CHP'li Aygün: Fişleme iddiasıyla ilgili suç duyurusunu partim yapacak
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, fişleme iddialarıyla ilgili kendisinin değil partisinin suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

        Hüseyin Aygün, Meclis'te, kanser nedeniyle midesinin 4'te 3'ü alınan ve cezaevinde tutuklu bulunan Kemal Avcı'nın annesi Yeter ve babası Mehmet Avcı ile düzenlediği basın toplantısında, Kemal Avcı'nın cezaevi dışında tedavi isteminin mahkeme tarafından reddedildiğini hatırlattı. Aygün, "Bir an evvel adli makamları bu konuda adım atmaya, Kemal'i serbest bırakmaya ve hastanede tedavisini sağlamaya davet ediyoruz. Kemal'in sağlıklı bir tıbbı tedavi alma hakkı var." dedi.

        CEZAEVİNDE ÖLENLER

        Aygün, son 10 yılda 2 bin kişinin cezaevlerinde öldüğünü iddia etti. Kemal Avcı'nın annesi Yeter Avcı ise ağlayarak, şu an ölümle pençeleşen oğlunun hasta olmasına rağmen bir süre hastaneye götürülmediğini ileri sürdü. Anne Avcı, "Cumhurbaşkanı'na, herkese sesleniyorum. Benim çocuğumu oradan kurtarsınlar." diye konuştu.

        Toplantı boyunca Avcı'nın annesi ve babası oğullarının fotoğrafını gösterdi. Aygün, toplantının ardından bir gazetecinin fişleme iddialarıyla ilgili suç duyurusunda bulunup bulunmayacağı sorusuna, "Ben suç duyurusunda bulunmadım, parti bulunacak. Bulunmanın da hiçbir anlamı yok. Türkiye'de meşru bir yargı ve devlet olmadığı için boşuna kağıt israfına yol açmayalım." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,