Öne Çıkanlar makam aracı trakya Gıda eğitim meyve ağacı budama

Bu haber kez okundu.

CHP’li Demir: Narenciye üreticileri perişan
CHP Milletvekili Nurettin Demir, narenciye üreticileri için durumun sürdürülebilir olmadığını ifade ederek “Devletten yeterince destek göremeyen, ürünlerine alıcı bulamayan üreticiler perişan” dedi.
Milletvekili Demir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, narenciye üreticisinin sorunlarına değindi. Narenciye üretiminde iç pazarda olduğu gibi dış politikalardaki olumsuzluklar ve yanlış tutumlar nedeniyle ihracatta da büyük sıkıntılar yaşandığını belirten Demir, üreticiler için bu durumun sürdürülebilir olmadığını ifade ederek, "Narenciye dalında kaldı. Hükümetin narenciye çiftçisine yeterince destek vermediğini görüyoruz." diye konuştu. Üreticinin depo ve pazarlama sorunları da bulunduğunu, kredi almakta zorlandığını belirten Demir, "Devletten yeterince destek göremeyen, ürünlerine alıcı bulamayan üreticiler perişan. Narenciye üreticileri ürünlerini satamadığı gibi umutsuz ve çaresiz." şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı